KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17474200

nr 1747 4200

Sven Inge Höglund Demonér

(1935-2008), Sverige

Signerad, daterad -87. Bladets mått: 96x62 cm, blandteknik, yttermått inklusive ram: 103x71 cm. Signerad

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 8 december 2025
kl 20:00:03

8/12 19:55:03 1      Vinnande bud

Sven Inge Höglund Demonér

Läs mer om Sven Inge Höglund Demonér